Sádrové omítky

POTŘEBUJETE NOVOU OMÍTKU ZKUSTE POUŽÍT NOVINKU - SÁDROVÉ OMÍTKY OD FIRMY VOLBOB JSOU URČENY PRO VNITŘNÍ ČÁST DOMU A MAJÍ CELOU ŘADU VÝHOD

Kde sádrovou omítku využijete

Můžete ji použít prakticky všude, od sklepa, obýváku, koupelny až po půdu, a to jak na zdi, tak na stropy. V případě oken má sádrová omítka výhodu v relativitě velkém rozmezí nanášené vrstvy, od 5 mm do několika centimetrů. Okenní ostění máme začištěno během jednoho dne a po vyschnutí omítky můžeme pouze vymalovat.

Hotovo za jeden den

Omítky zabezpečují stabilní, pro člověka optimální vzdušnou vlhkost v místnosti a nedochází tak k efektu suché místnosti a následným dýchacím potížím. Dokonce mají stejnou hodnotu pH jako lidská kůže. Zatímco u normální omítky je potřeba nanést více vrstev(minimálně omítka + štuk) a musíte počkat několik dní, než omítka vyschne, sádrové omítky umožňují rychlé provedení, a omítka tak může být ve finální podobě během jednoho dne. Nehrozí také následná tvorba trhlin, což se může stát u cementovo-vápenných omítek. Omítka dlouho vydrží, výhodou je velká mechanická odolnost. Díky sádrové omítce je možné dosáhnout příjemné hladkosti stěn.

pro nezávaznou nabídku nás kontaktujte na tel. 777 164 767 pan Bobovič