DRAHELČICE - 1 dvoudům - AKTUÁLNÍ

08.07.2023

Výstavba dvojdomu 2x 6+kk se samostatnou nevytápěnou garáží a dvěmi parkovacími stáními před domem, užitná plocha 186,53 m2, pozemek 735m2, Drahelčice, Praha západ.
Obě půlky domu mají vlastní přípojky, el., vody, kanalizace a plynu, vlastní pozemek s parc. č. 153/1 a 153/4 a dvě vlastní čísla popisná, která budou přidělena každé půlce po kolaudaci.Kvalitní standardní vybavení, broušené keramické tvarovky, zateplení 14 cm polystyrén, sádrové omítky, okna s izolačními trojskly, úložné prostory na půdě 4m2. IS: vodovod, elektřina, kanalizace. Vytápění plynový kondenzačním kotlem, radiátory. Cena zahrnuje dokončený dům vč. DPH, pozemku vč. DPH, oplocení ze tří stran, dvě venkovní parkovací stání, chodník ke vchodu. Naši klienti mají jedinečnou úrokovou sazbu u spolupracují Hypoteční banky. Energetická náročnost budovy B-úsporná. Plánované dokončení prosinec 2021.


Umístění dvojdomů v lokalitě

modrá - volné                                                  šedá - prodané


V ceně je zahrnuto DPH a pozemek. V ceně není přední plot a vrata, nejsou provedeny finální malby, nejsou podlahy, dlažby, sanitární vybavení v koupelně a WC, dveře. Vše ostatní ve standardním provedení. Možnost finálního dokončení za 1,2 mil. vč. DPH.


Plánky


Vizualizace


Interiér


Foto z výstavby

leden 2023


Občanská vybavenost

Obec Drahelčice se nachází ve Středočeském kraji, v okrese Praha - západ. Patří pod obec s rozšířenou působností Černošice. Pověřený obecní úřad je Městský úřad Hostivice. Území je odvodňováno do řeky Berounky dvěma potoky - Radotínským a Drahelčickým. V obci se nachází rybník tzv. Pančák a hasičská nádrž. Na západě sousedí s Přírodním parkem Povodí Kačáku. Počet obyvatel k 1. 1. 2019 je 1056

V obci působí Sbor dobrovolných hasičů, SK Slavie Drahelčice a Baráčníci, Příroda pro Drahelčice a Kynologický klub Drahelčice - Rudná.

Veřejná knihovna v sídle obecního úřadu.

Na území obce působí 140 podnikatelů, dalších 10 zařazených mezi svobodné povolání a 20 obchodních společností.


Dopravní dostupnost

autem na metro Zličín 

MHD na metro Zličín