PRODÁNO - 12 rodinných domů - Červený Újezd

10.11.2020

Výstavba 12 samostatných rodinných domů v lokalitě Červený Újezd, ulice Za statkem. Na pozemcích je možné vybírat z nabídky našich typových domů. Domy stavíme ve standardní provedení, nadstandardy jsou možné dle výběru klienta.


Umístění domů v lokalitě

modrá - volné                                     šedá - prodané


V ceně je zahrnuto DPH, pozemek a vše ve standardním provedení


Typové domy

Samostatný rodinný dům, užitná plocha 190m2, dispozice 5+kk, s garáží pro jedno auto. Standardní provedení zde.

Samostatný rodinný dům, užitná plocha 163m2, dispozice 6+kk, venkovní parkovací stání pro jedno auto. Standardní provedení zde.

Samostatný rodinný dům, užitná plocha 124m2, dispozice 5+kk, venkovní parkovací stání pro jedno auto. Standardní provedení zde.

Samostatný rodinný dům, užitná plocha 118m2, dispozice 5+kk, venkovní parkovací stání pro jedno auto. Standardní provedení zde.

Samostatný rodinný dům, užitná plocha 108m2, dispozice 5+kk, venkovní parkovací stání pro jedno auto. Standardní provedení zde.

Samostatný rodinný dům, užitná plocha 91m2, dispozice 5+kk, venkovní parkovací stání pro jedno auto. Standardní provedení zde.


Videoprohlídka lokality 


Foto lokality + IS dokončeny a zkolaudovány 


Občanská vybavenost

Červený Újezd je obec a vesnice v okresu Praha-západ, žije zde přibližně 1 300 obyvatel. Leží asi 2 km jihovýchodně od města Unhošť a asi 7 km západně od hranic Prahy. Na jihozápadě blízce sousedí s obcí Svárov, nedaleko na jih se nachází Ptice.

Ulice za statkem bude obcí opravena v roce 2020 více v

V místě je veškerá občanská vybavenost.


Dopravní dostupnost

autem na metro Zličín 13min. 

MHD na metro Zličín 28min.